Menu

اخبار کتابخانه

پنجشنبه 10 اسفند 1396
تعداد بازدید: 2442
تعداد نظرات: 0

حضور معاونت پژوهش حوزه های علمیه در جمع کارکنان کتابخانه آیت الله العظمی بروجردی

صبح پنج شنبه مورخ 11 اسفند 1396 حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای میرمعزی، معاونت پژوهش حوزه های علمیه با حضور در جمع کارکنان کتابخانه آیت الله بروجردی در جریان اقدامات انجام گرفته در مجموع یک سال اخیر کتابخانه قرار گرفتند.

در ابتدای این جلسه، جناب آقای میرمعزی، ریاست کتابخانه، با تقدیر از مجموعه فعالیت های کتابخانه در بخش های مختلف، تلاش و خدمات کارکنان را با وجود برخی کمبودها در زمینه منابع و تجهیزات، نوعی جهاد دانسته و بر لزوم توجه کارکنان به خدمت با نیت الهی تاکید کردند.

ایشان از راه اندازی خدمات کتابخانه دیجیتال کتابخانه آیت الله بروجردی بسیار استقبال کرده و آن را اقدامی بسیار مهم در عصر حاضر دانستند و خاطر نشان کردند: فعالیت های مربوط به کتابخانه دیجیتال باید ادامه یافته و تمهیدات و برنامه ریزی های لازم جهت گسترش این خدمت که نقش بسیاری در دسترسی گروه بسیار زیادی از کاربران به منابع اطلاعاتی خواهد داشت، اندیشیده شود.

در بخش دیگری از این جلسه، جناب آقای راهنورد، مدیریت کتابخانه آیت الله بروجردی، گزارش اقدامات انجام گرفته در سال 1396 را به تفکیک بخش های کتابخانه ارائه و با تشریح برنامه های سال آینده کتابخانه، منابع و اعتبارات مورد نیاز برای ادامه فعالیت های کتابخانه را مطرح کردند.

در پایان این جلسه برخی از کارکنان کتابخانه با طرح مسائل و مشکلات موجود بخش های مربوطه، پیشنهاداتی جهت رفع این مشکلات و گسترش و تسریع پیشرفت کتابخانه ارائه کردند.

تصاویر
  • حضور معاونت پژوهش حوزه های علمیه در جمع کارکنان کتابخانه آیت الله العظمی بروجردی